Pocházím z Prahy a věkově se deru ke třicítce. Své pravé jméno zveřejňovat nebudu, jelikož to není třeba a osobně to beru za velice nepodstatný údaj. Má oficiální přezdívka, pod kterou mě mnoho lidí může znát, je Ryuuhei. Ta je ve skutečnosti japonským jménem, kdysi náhodně vygenerovaným. Od té doby se stalo velkou součástí mé identity. Lidé si často toto „jméno“ zkracují na Ryuu. Ve hrách, či na jiných místech, v případně potřeby užívám i přezdívku Ryuuhei21, jehož číslice se čtou jako „dva jedna“, nikoliv „dvacet jedna“. Jak vypadám, si můžete dohledat. Hlavně se nelekněte!

Povahově jsem složitý a vyjít se mnou je občas nadlidský úkon. Jsem zkrátka svůj a takovým i nadále zůstanu. Preferuju samotu a vlastní klid, ale nemám problém se třeba v rámci festivalů ponořit do víru společnosti, i když jen jako nenápadný posluchač.

Anime již sleduju velmi zřídka. Spíš se soustředím na západní kinematografii, kde mám za život nakoukány tisíce titulů. Jsem navíc zastáncem legálního sledování, čili jsem si pořídil veškeré prémiové televizní kanály, na kterých mám možnost sledovat některé z trháků i s méně než odstupem roku. Případně si kupuju DVD, nebo využívám streamovacích platforem typu Netflix. Nejvíc sleduju žánr sci-fi, ale nebráním se ani třeba životopisným dramatům, či animovaným filmům z dílen Pixaru a jemu podobných studií.

Kromě televize jsou mojí velkou zálibou počítačové hry, které hraju už odmala. Tato záliba mě přivedla i k samotnému vývoji her. Ohledně hraní si hodně vybírám a nejvíc se mi zavděčí povětšinou indie pixelovky, či jiná nezávislá tvorba. Nicméně se v poslední době soustředím i na velké herní novinky.

I když to vypadá, že je můj život bez jediné aktivity, není tomu tak. Když na to přijde, nebráním se dlouhým procházkám, turistice, cestování do nových krajů (nejlépe někam k moři), vodním sportům (plavání a potápění), bowlingu, cyklistice, lyžování a mnoha dalším činnostem, vyžadujícím alespoň jednoho dalšího stejně naladěného člověka.

To by bylo tak vše ke mně. Mělo by to postačit jako základní obrázek. Můžete mě sledovat na stránkách vypsaných níže, či mě připadně i kontaktovat. A není třeba se obávat - kdo neškodí mně, tomu nemám důvod ani já škodit.


Kde mě najdete:

E-mail: Ryuuhei21@gmail.com
FB stránka: https://www.facebook.com/Ryuuhei212/
FB profil (jen pro soukromé účely): https://www.facebook.com/ten.ryuuhei
ČSFD: http://www.csfd.cz/uzivatel/428296-ryuuhei/
YouTube: http://www.youtube.com/user/Ryuuhei21
Steam: http://steamcommunity.com/id/ryuuhei/
Instagram: https://www.instagram.com/ryuuhei21/
Anime-Planet: http://www.anime-planet.com/users/Ryuuhei
OSU!: https://osu.ppy.sh/u/2587779
PSN: http://psnprofiles.com/RyuuheiTakamura
MyFigureCollection: http://myfigurecollection.net/profile/Ryuuhei